مشاوره رایگان

خرید یونولیت در تاکستان قزوین

خرید یونولیت در تاکستان قزوین

چکیده محتوای این صفحه

خرید یونولیت در تاکستان قزوین باید با توجه به کیفیت و استاندارد بودن این محصول انجام شود تا یونولیت، کارایی موردنظر را داشته باشد.

پلی استایرن انبساطی (Polystyrene Expanded) که بیشتر تحت عنوان یونولیت شناخته می شود، محصول پرکاربردی است که به سبب خواص خود بسیار مطرح و محبوب شده است. در ساختار یونولیت از 5 درصد پلاستیک و 95 درصد هوا استفاده شده است که همین ترکیب خاص در منحصر به فرد بودن خواص آن، اثرگذار بوده است.

بررسی مزایا و معایب استفاده از یونولیت در تاکستان

بررسی مزایا و معایب استفاده از یونولیت در تاکستان

قبل از اینکه به معرفی برترین تولیدکننده یونولیت بپردازیم، با دلایل خرید یونولیت در تاکستان آشنا می شویم. می خواهیم بدانیم که یونولیت چه ویژگی هایی دارد که تا به این اندازه محبوب شده است و در حوزه های مختلف به کار می آید.

بیشتر بخوانید

مزایای یونولیت شامل موارد زیر است:

 • یونولیت بسیار سبک است و این همان چیزی است که یک تولیدکننده یا سازنده از یک متریال بسته بندی یا مصالح ساختمانی انتظار دارد.
 • مقاومت رطوبتی یونولیت سبب شده است که در بحث عایق سازی رطوبتی بتوان از آن استفاده نمود.
 • امکان بازیافت شدن یونولیت وجود دارد و دوستداران محیط زیست در تاکستان نباید نگران استفاده از یونولیت باشند.
 • یونولیت را می توان با رزین اپوکسی لمینیت نمود.
 • خرید یونولیت در تاکستان برای استفاده در ساختمان سازی بیشتر به دلیل مقاومت بالا و خاصیت عایق حرارتی بالای آن است.
 • خاصیت انعطاف پذیری بالای یونولیت، اهمیت زیادی دارد و آن را به محصول پرکاربردی در تاکستان تبدیل نموده است.
 • یونولیت با ساختار خاصی که دارد اصلاً برای جمع شدن آفات و حشرات موزی مناسب نمی باشد.
 • سلول های یونولیت بسیار فشرده هستند و این مسئله سبب می شود که از استحکام بسیار بالایی برخوردار باشند و مقاومت بالایی را ارائه دهند.
 • خرید یونولیت در تاکستان ممکن است برای تزئینات و دکورسازی انجام شود. زیرا یونولیت را می توان رنگ کرد و همچنین می توان بر روی آن، نوشته یا تصویر حک کرد.
 • یونولیت دارای خاصیت ضدضربه ای است و هر ضربه کوچک یا شدیدی را مهار می کند.
 • یونولیت به آسانی حمل و جابه جا می شود و مشکلی را بوجود نمی آورد.
 • دوام و طول عمر یونولیت بالاتر از آن چیزی است که ابداع کنندگان آن گمان می کردند.

اما یونولیت دارای معایب زیر است:

 • واکنش ضعیف در برابر حلال های آلی
 • واکنش نامطلوب در مقابل رنگ های روغنی
 • عدم امکان چسبیدن آن با برخی از چسب های شیمیایی

بهترین مرکز خرید یونولیت در تاکستان

تولیدکنندگان مختلفی، ارائه دهنده این محصول هستند. اما تمامی آنها نمی توانند یونولیت را در حد استانداردهای جهانی تولیدکنند. زیرا برخی از این تولیدکنندگان به تجهیزات و دستگاه های جدید مجهز نیستند و تخصص این کار را ندارند. اما مجموعه “یونولیت پلاستوفوم” هر آنچه برای تولید یونولیت استاندارد و باکیفیت نیاز است را در اختیار دارد. همچنین این مجموعه می داند که از چه مواد اولیه ای استفاده کند تا خروجی کار، بسیار مقاوم و مرغوب شود.

انتخاب اول بسیاری از خریداران پلاستوفوم در تاکستان، این مجموعه است. زیرا افرادی که از این مجموعه به خرید یونولیت اقدام نموده اند و در کاربردهای موردنظر از آن استفاده نموده اند، رضایت کاملی از این محصولات داشته اند.

بررسی مزایا و معایب استفاده از یونولیت در تاکستان

توجه به موارد ایمنی در زمان کار با پلاستوفوم

پس از خرید یونولیت در تاکستان باید توجه داشته باشید که این محصول در صورت در تماس بودن با مواد اشتعال زا، ممکن است مشتعل شود. البته یونولیت در دو نوع قابل اشتعال و غیرقابل اشتعال وجود دارد. یونولیتی که غیرقابل اشتعال باشد، در برابر آتش و حریق از مقاومت بسیار خوبی برخوردار است. اما در زمان استفاده از یونولیت قابل اشتعال، باید به نکات لازم توجه داشت. به طور مثال یک تکه زغال روشن می تواند سبب شود که این یونولیت ها دچار آتش سوزی و حریق شوند و آتش سوزی را به سرعت گسترش دهند.

کاربردهای یونولیت در تاکستان

خرید یونولیت در تاکستان ممکن است برای کاربردهای گوناگونی مانند ساختمان سازی، عایق سازی سردخانه، عایق سازی استودیو، بسته بندی محصولات کارخانه ها، بسته بندی تولیدات کارگاه ها، حمل محصولات غذایی، حمل گوشت سفید و … انجام شود. در ساخت و سازهای تاکستان از یونولیت برای اجرای نما، اجرای دیوار، اجرای سقف، اجرای کف و … استفاده می شود. نتایج استفاده از یونولیت نشان می دهد که استفاده از این ماده در هر حوزه ای مفید است. یونولیت می تواند کارهای بسیار سخت را بسیار راحت کند. استفاده از یونولیت در ساختمان سازی با موافقت نهادهای مربوطه روبرو شده است.

قیمت یونولیت در تاکستان چقدر است؟

یونولیت دارای قیمت مناسبی است. بنابراین اگر در خرید یونولیت در تاکستان نگران هزینه ها هستید، نگرانی شما بی مورد است. زیرا یونولیت دارای قیمت پایینی است و استفاده از آن به صرفه می باشد. با بررسی های مختلف می توان متوجه شد که یونولیت، توان کاهش هزینه ها در بخش ساخت و ساز، تولید و بسته بندی در تاکستان را دارا می باشد. لذا استفاده از یونولیت به نفع شما خواهد بود. به این مسئله دقت داشته باشید که یونولیت های بی کیفیتی که قیمت بسیار پایینی دارد، شما را وسوسه نکند. این یونولیت ها مناسب هیچ استفاده ای نمی باشند و خسارت های زیادی را ایجاد می کنند.

سخن پایانی

خرید یونولیت در تاکستان باید با توجه به مزایا و معایب آن صورت بگیرد. پس از آنکه از مناسب بودن یونولیت برای کاربرد موردنظر خود اطمینان حاصل نمودید، یونولیت موردنیاز خود را از یک تولیدکننده برتر خریداری کنید. در زمان استفاده از یونولیت، حتماً به رعایت نکاتی که بیان نمودیم توجه داشته باشید.

با توجه به پیش بینی هایی که صورت می گیرد ممکن است در آینده از یونولیت استفاده های بیشتری شود. زیرا یونولیت، محصول ارزانی است که بسیاری از توانایی ها و قابلیت های محصولات گران قیمت را دارا می باشد. بنابراین می تواند به کمک تولیدکنندگان، صنعتگران و سازندگان بیاید و موجب پیشرفت کارهای آنها از نظر زمان، هزینه و کیفیت خروجی کار شود. خرید یونولیت در تاکستان برای هر نوع کاربردی باید با توجه به کیفیت این محصول انجام شود تا استفاده از آن، مزایای مطرح شده را داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *