مشاوره رایگان

خرید یونولیت در بندر انزلی

خرید یونولیت در بندر انزلی

چکیده محتوای این صفحه

خرید یونولیت در بندر انزلی برای اهداف مختلفی انجام می شود. مزایای استفاده از یونولیت، موجب فراوانی کاربرد آن در این شهر شده است.

هر نوع کسب و کار و صنعتی به استفاده از متریالی که عملکرد و کیفیت بسیار خوب و قیمت مناسبی داشته باشد، نیاز دارد. یونولیت با دارا بودن چنین ویژگی هایی برای استفاده در حوزه های مختلف، مناسب است و پاسخگوی برخی از نیازهای صنعت ساختمان، بسته بندی، دکوراسیون و … می باشد.

یونولیت که با نام پلاستوفوم شناخته می شود، ماده سفید و متخلخلی است که حاصل فرآیندهای پتروشیمی می باشد. این ماده دارای وزن کمی است و به سبب ساختار منحصر به فرد و ویژه ای که دارد، دارای خواص مختلفی شده است و این خواص موجب شده است که در کاربردهای مختلف از آن استفاده کنند.

کاربردهای یونولیت در بندر انزلی

کاربردهای یونولیت در بندر انزلی

خرید یونولیت در بندر انزلی برای استفاده در ساختمان سازی، ماکت سازی و نمونه سازی، بسته بندی، دکورسازی، مجسمه سازی، تولید مبلمان و صندلی راحتی و … انجام می شود. یونولیت با خواصی که از خود نشان داده است، ثابت کرده است که در هر زمینه ای می تواند مفید و سودمند باشد.

صنعتگران، تولیدکنندگان، سازندگان و عرضه کنندگان زمانی که مشاهده می کنند یونولیت دارای مقاومت و طول عمر بالایی است و چندین خواص گوناگون را دارد و از همه مهمتر اینکه ارزان است، از این ماده برای کاربردهای مختلف خود استفاده می کنند.

9:18

مزایای استفاده از یونولیت در انزلی

خرید یونولیت در بندر انزلی دارای مزایای فراوانی است و همین مسئله سبب شده است که از آنها بتوانند در موارد مختلفی استفاده کنند و آن را جایگزین دیگر محصولات کنند. مواردی که حائزاهمیت است و باید بیان شود، شامل موارد زیر است:

 • در کاربردهایی مانند بسته بندی و ساختمان سازی و … باید از متریالی استفاده شود که سبک باشد تا وزن سازه یا محصول را بیشتر نکند. در یونولیت، این ویژگی وجود دارد.
 • یونولیت به خوبی می تواند تا چندین سال عمر کند و طول عمری بالای نیم قرن داشته باشد.
 • چه ضربه یا فشاری می تواند یونولیت را دچار آسیب دیدگی کند؟ یونولیت اجازه ورود آثار ناشی از ضربه را به محصول محافظت شده با خود نمی دهد.
 • خرید یونولیت در بندر انزلی سبب می شود که هر کاری که مدنظر شما است مثل اجرای سقف یا بسته بندی محصول و یا … آسان تر و سریعتر شود.
 • اگر برای عایق سازی صوتی، عایق سازی رطوبتی، عایق سازی حرارتی و برودتی به دنبال یک متریال درجه یک باشند، یونولیت را انتخاب می کنند که از هر یک از این خواص به خوبی برخوردار است.
 • اگر یونولیت در طبیعت رها شود، حتماً آسیبی به محیط زیست بندر انزلی وارد می شود. اما زمانی که یونولیت قابل بازیافت است، دیگر این مشکل بوجود نخواهد آمد. البته به شرط آنکه فرهنگ جمع آوری و تفکیک آن از دیگر ضایعات و زباله ها وجود داشته باشد.
 • بسیاری از صنایع برای بسته بندی و تولید و ساخت و … به متریالی نیاز دارند که انعطاف پذیری خوبی داشته باشد. چنین انعطاف پذیری در سطح بسیار بالا در یونولیت وجود دارد.

معایبی که می توان ذکر کرد:

خرید یونولیت در بندر انزلی دارای مزایایی است که به آنها اشاره نمودیم. اما انصاف حکم می کند که معایب آن هم نام ببریم و اشاره ای هم به آنها داشته باشیم. معایب یونولیت که باید مورد توجه قرار بگیرد تا در زمان بکارگیری از آن، مشکلی برای آن ایجاد نشود عبارتند از:

 • امکان جمع شدن یونولیت در صورت تماس با رنگ های روغنی
 • امکان آسیب دیدگی یونولیت در صورت تماس با حلال های آلی
 • تحت تأثیر قرار گرفتن لایه اوزون از برخی از مواد موجود در یونولیت
 • ضرورت استفاده از چسب ها و رنگ های مناسب برای یونولیت

کاربردهای یونولیت در بندر انزلی

 • بهترین مرکز خرید یونولیت در بندر انزلی

یونولیت می تواند در موارد مختلفی به کار آید و بسیاری از چالش ها را برطرف کند. اما زمانی دستیابی به این هدف محقق می شود که یونولیت دارای کیفیت لازم باشد و از جنبه های مختلفی استاندارد باشد.

مجموعه “یونولیت پلاستوفوم”، بهترین ارائه کننده یونولیت است که حتی سخت ترین کارشناسان و متخصصان نمی توانند از محصولات آن، ایرادی گرفته و انتقادی به سطح کیفیت و مشخصات فنی آن وارد کنند. اگر به کیفیت اهمیت می دهید، از مجموعه یونولیت پلاستوفوم نسبت به خرید یونولیت اقدام کنید.

قیمت یونولیت در بندر انزلی

یونولیت دارای خصوصیات مختلفی است که هر یک از آنها بر قیمت آن اثر می گذارد. به طور مثال یک خصوصیت یونولیت مربوط به چگالی آن است. در خرید یونولیت در بندر انزلی باید توجه داشته باشید که هر چقدر چگالی بالاتر باشد، قیمت آن بالاتر می باشد. یک خصوصیت دیگر یونولیت، ابعاد آن است که هر اندازه ابعاد آن بزرگتر باشد، قیمت آن بیشتر است.

در نتیجه، مجموعه عواملی هستند که قیمت یونولیت را تعیین می کنند. بنابراین شما برای اطلاع از قیمت یونولیت باید اول مشخص کنید که چه یونولیتی موردنیاز شما است. قیمت یونولیت نسبت به سایر متریال پایین تر است و همین مسئله سبب شده است که در موارد مختلفی به دیگر متریال، ترجیح داده شود. شما نیز در مقرون به صرفه بودن یونولیت برای کاربردهای موردنظر خود، تردید نداشته باشید.

سخن پایانی

با توضیحات مختصری که ارائه شد متوجه شدیم که یونولیت تا چه اندازه می تواند در حوزه های مختلف سودمند و مفید باشد. خرید یونولیت در بندر انزلی باید با توجه دقیق به سطح کیفی محصول و خصوصیات فنی آن انجام شود.

انواع یونولیت سقفی، یونولیت دیواری، یونولیت توپی، یونولیت چیپسی، یونولیت ورقه ای و … با مشخصات مختلفی تولید می شوند. لذا باید درنظر داشت که یونولیت مناسب کاربرد موردنظر شما دارای چه مشخصاتی است. به طور مثال باید درنظر گرفت که آیا یونولیت ورقه ای با ضخامت 5 سانتی متر برای کاربرد موردنظر شما مناسب است و یا اینکه یونولیت ورقه ای با ضخامت 10 سانتی متر برای شما مناسب است. و یا اینکه آیا یونولیت سقفی با دانسیته 12 کیلوگرم بر مترمکعب برای شما مناسب است و یا اینکه یونولیت سقفی با دانسیته 7 کیلوگرم بر مترمکعب پاسخگوی نیاز شما می باشد. لذا در خرید یونولیت در بندر انزلی باید به تمامی این موارد توجه نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *